Luovutetut piirin pöytästandaarit alkaen 2009-2010
2009-10 Antti Tuomikoski
Esko Viinikainen Merkkipäivä
IP Eberhard Wirfs Vierailu N-piirissä
LC Hki/Herttoniemi 50-v. Charter
DG Paavo Rautio 107-L
DG Axel Turra 111-OS Saksa
PID Jimmy Ross Vierailu Suomessa
Timo Lampinen AGA:n varatoimitusjohtaja
2 kpl Sri Lanka Matkan yhteydessä
2010-11 Tuomo Holopainen
Seattle Convention ja Viroon Tuliainen
23.8 IP Sid. L. Scruggs Vierailu Suomessa
22.1 LC Vantaa/Koivukylä 35-v. charter
30.1 ID Perk Christenssen vierailu Suomessa
12.2 LC Hki/Soihdut 1.Charter ”
1.3 DG Sakari Rahkala O-piiri vierailu O-piirissä
4.3 LC Porvoo/Borgåensis 45-v. Charter
24.3 VCC Heimo Potinkara Esitelmä Leijona Forum
2.4 LC Hki/Finlandia 20-v.Charter
16.4 2.VDG Peter Fritche N-Piirin vuosikokous
7.5 LC Vantaa/Simonkylä 40-v.charter
21.5 LC Hki/Merituuli 5-v. charter
11.6 CC Lauri Vainio Muistoksi 2010-2011
2011-12 Pekka Sarvanto
21.4 DG Marianne Risch-Stolz 111-OS Vierailu vuosikok.
5.6 Presidentti Tarja Halonen Iisri kuntoutuspihan avajaiset
2012-13 Jukka Kärkkäinen
2013-14 Heikki Saarinen
10.8. ID Kenneth Persson vierailu N-piirissä
3.9. NKL Timo Korpela Kauden avaus Iiriksessä
3.9 CC Asko Merilä Kauden avaus Iiriksessä
7.9 LC Sipoo/Meri Sibbo 10-v. Charter
3.10 Anne Berner Lasten sairaalan säätiön pj ”follow your dream” juhlapuhuja
21.3 LC Helsinki / Floorankenttä 25-v Charter
12.4 LC Hki/Vallila 45-v Charter
12.4 Tanja Saarinen Lionsclubs International Vuosikokouksen juhlapuhuja
12.4 IPDG Axel Turra 111-OS Saksa Vuosikokous tervehdys
12.4 DG Claus-Dieter Welz 111-OS Saksa Vuosikokouksen tervehdys
12.4 1 VDG Jens Zimmermann 111-OS Saksa Vuosikokouksen tervehdys
26.4 LC Hki/Pihlajamäki 50-v. Charter
2014-15 Sini Eloholma
10.10 LC Hki/Siltamäki 35-v charter
18.4 ID Oja Sebuk piirin vuosikokouksen juhlapuhuja
25.5 LC Hki/Myllypuro 50-v charter
2015-16 Veikko Teerioja
23.1 LC Vantaa/Koivukylä 40-v. Charter
22.3 IPDG Sini Eloholma DG 2014-2015
16.4 DG Hannu Nyman K-piiri vuosikokouksen juhlapuhuja
16.4 DC Don McHenry ja Lois Australialaiset vieraat vuosikokouksessa
23.4 LC Porvoo/Rose 1-v.Charter
14.5 LC Hki/Aurora 10-v.Charter
20.5 LC Hki/Laajasalo 50- v. Charter
2016-2017 Aarne Kivioja
30.8 VCC Erkki Honkala
30.8 IPDG Veikko Teerioja
1.10 LC Hiekkaharju-Sandkulla 50 v Charter
22.4 ID Gabriele Sabatosanti Scarpelli
29.4 LC Artjärvi-Lapinjärvi-Myrskylä 50 v Charter
29.4 LC Herttoniemi 60 v Charter
12.5 LC Pohjois-Haaga 60 v Charter