Piirihallitus 2019-2020
Piirihallitukseen kuuluvat piirikuvernöörin (DG) lisäksi piirisihteeri (CS), piirin rahastonhoitaja (CT), piirin 1. varapiirikuvernööri (1. VDG), 2. varapiirikuvernööri (2. VDG) ja edellinen piirikuvernööri (IPDG), alueiden puheenjohtajat, lohkojen puheenjohtajat sekä asiantuntijajäseninä toimikuntien puheenjohtajat ja muut nimetyt asiantuntijat.
Piirikuvernööri Jenni Luomala LC Helsinki/Finlandia
Piirisihteeri Anne-Maarit Bärlund LC Helsinki/Finlandia
Rahastonhoitaja Pentti Mäkinen LC Helsinki/Pakinkylä
1.varapiirikuvernööri Markku Vesikallio LC Helsinki/Pakinkylä
2.varapiirikuvernööri Markku Helle LC Sipoo/Meri-Sibbo
Edellinen piirikuvernööri Heikki Tuomala LC Lovisa-Loviisa
PDG- ja kunniatoimikunta Heikki Tuomala LC Lovisa-Loviisa
Ohjelmatoimikunta Jorma Nisula LC Helsinki/Revonsalmi
Viestintätoimikunta Teija Loponen LC Helsinki/Malmittaret,
Jäsentoimikunta Merja Carlander LC Helsinki/Malmittaret
Koulutustoimikunta Markku Helle LC Sipoo/Meri-Sibbo
Nuorisovaihto Leena Kuismanen LC Porvoo/Blanka
LCIF Timo Heinonen LC Helsinki/Kontula
ARS-toimikunta Kari T. Piela LC Vantaa/Pähkinärinne
Palvelu- ja varainhankinta Jyri Kurki LC Helsinki/Kontula
Lions Quest Johanna Raivio LC Helsinki/Keskuspuisto
Leot Christoffer Hansson LC Helsinki/Finlandia
Toimittaja Arja Oksanen LC Helsinki/Malmittaret,
Some-vastaava Anne Sokka-Tuomala,
Sri Lankan ystävät Raino Heinonen LC Helsinki/Revonsalmi
Alueiden ja lohkojen puheenjohtajat
Alue I Veijo Kekkonen LC Helsinki Revonsalmi
1.lohko Veijo Kekkonen LC Helsinki/Revonsalmi
2.lohko Osmo Rantakari LC Helsinki/Laajasalo
Alue II Erkki Pihkoluoma LC Helsinki/Roihuvuori
1.lohko Jouko Salminen LC Helsinki/Roihuvuori
2.lohko
Alue III Timo Rantanen LC Helsinki/Floorankenttä
1.lohko Päivi Frisk LC Helsinki/Keskuspuisto
2.lohko Annika Kuusniemi LC Helsinki/Aurora
3.lohko Jukka Holopainen LC Helsinki Pihlajamäki
Alue IV Maila Hongisto LC Vantaa/Vernissa
1.lohko Marja-Liisa Saloranta LC Vantaa/Helsinge
2.lohko Eeva Ouni LC Vantaa/Vernissa
3.lohko Ilmari Kekkonen LC Vantaa/Hakunila
Alue V Henri Hansson LC Lovisa-Loviisa
1.lohko Päivi Aitkoski-Catani LC Mäntsälä/Mamsellit
2.lohko Pasi Nieminen LC Porvoo/Borgå
3.lohko Raimo Autio LC Artjärvi/Lapinjärvi/Myrskylä